ZenMate

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizceTürkçe
Boyut: 6 MB
Üretici: Zenguard
İS: Mac OS X
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
62 kez bedava indirildi

Engelli sitelere girerken çevrimiçi gizliliğinizi koruyun.

ZenMate, kolay kullanılabilir, güvenli, ücretsiz olmasıyla öne çıkan proxy programı. iPhone ve iPad’inizin yanı sıra Mac OS X sistemli bilgisayarınızda Türkiye’de erişime kapatılmış dizi izleme servislerinin içeriğinden faydalanmak, yasaklı sitelere giriş yapmak veya Facebook, Twitter gibi her an engellenebilir konumda sosyal ağ sitelerine rahatlıkla giriş yapmak için kullanabileceğiniz en iyi proxy programlarından biri dyebilirim.

Web tarayıcı üzerinden eklenti, mobil uygulama ve masaüstü istemci olarak tüm platformlarda yer alan ücretsiz kategorisinde en iyi proxy programlarından biri diyebileceğim ZenMate, tek tıkla ülke değişimi yapıp bölgesel engelleri kolaylıkla aşmanıza imkan tanıyor. Güçlü şifreleme sistemi sayesinde kişisel bilgilerin üçüncü şahıs kişiler tarafından görüntülenmesine izin vermemesi ve hız kaybı yaşatmaması ZenMate’in önemli özellikleri arasında.

ZenMate Özellikleri:

Yüklemesi ve kullanımı çok kolay Güvenli proxy sunucuları üzerinden bağlanma Çevrimiçi gizliliği koruyan güçlü şifreleme sistemi Yasaklı, engelli sitelere kolaylıkla giriş

Yorum Yapabilirsiniz