Wondershare TunesGo

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 25 MB
Üretici: Wondershare Software Co
İS: Mac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.8/Mac OS X 10.9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
24 kez bedava indirildi

iTunes’a gerek duymadan müziklerinizi yönetin, çevrimiçi müzik dinleyin, beğendiğiniz şarkıları indirin.

Wondershare TunesGo, Mac bilgisayarınızda ve telefonunuzda müzik dinlemeden günü geçiremiyorsanız vazgeçilmeziniz olacak bir program. Ücretsiz deneme sürümü seçeneğiyle gelen ufak boyutlu müzik programıyla çevrimiçi müzik dinlemekten popüler müzik kanallarında dinlediğiniz şarkıları indirmeye, müziklerinizi cihazlarınız arasında transfer etmekten müziklerinizi yönetmeye pek çok şeyi yapabiliyorsunuz.

Müzik dinleme, indirme, kaydetme, transfer kısacası bir müzik dinleyicisinin aradığı tüm seçenekleri bir arada sunan Wondershare TunesGo’ya hepsi bir arada müzik programı demek sanırım yanlış olmaz. iPhone ve iPad’inizdeki müzikleri iTunes’a veya PC’nize kopyalama, Spotify, iTunes başta olmak üzere popüler platformlardaki hazır çalma listelerini dinleme ve indirme, radyo çalan bir şarkıyı kaydetme, müzik kütüphanenizi düzenleme (şarkı etiketleri, albüm kapakları bulma ve kopya şarkıları silme), iTunes kütüphanenizi herhangi bir bilgisayara kopyalama ve daha saymakla bitiremeyeceğim pek çok özelliği bulunuyor.

Müziklerinizi cihazlarınız arasında transfer edebileceğiniz, çevrimiçi müzik platformlarından şarkı indirebileceğiniz, radyoda denk geldiğiniz şarkıyı kaydedebileceğiniz, müzik kütüphanenizi düzene sokabileceğiniz bir program arıyorsanız Wondershare TunesGo’yu tavsiye ederim.
Yorum Yapabilirsiniz