WinZip

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 13 MB
Üretici: WinZip Computing
İS: Windows Phone
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
16 kez bedava indirildi

Popüler dosya sıkıştırma programı telefonunuzda.

WinZip, popüler dosya sıkıştırma ve açma programı ve sadece bilgisayarımızda değil, telefonlarımızda da kullanabiliyoruz. Son olarak Windows platformunda karşımıza çıkan program evrensel nitelikli; dolasıyla indirdiğimiz vakit hem telefonumuzda hem de bilgisayarımızda aynı arayüzle tanışıyoruz.

Windows Phone platformunda dahi zipli dosyaları açmak, dosya sıkıştırmak için kullanabileceğimiz onlarca uygulama mevcut ancak fazla başarılı olduklarını söylemek mümkün değil. Büyük boyutlu dosyaları sıkıştırma ve açma işlemleri oldukça uzun sürmekle beraber detaylı seçenekler sunmuyorlar. WinZip bu soruna çözüm getiriyor. Yıllardır alışageldiğimiz dosya sıkıştırma programı artık telefonumuzda.

E-posta gönderirken kolay yüklenmesi açısından veya belge, video gibi depolama alanını işgal eden dosyaları sıkıştırarak alan kazanmak amacıyla kullanışlı bir uygulama olan WinZip, zip, 7z, RAR, zipx dahil 26 sıkıştırılmış dosya formatını destekliyor. Dosya ve klasör sıkıştırma hem kolay hem de hızlı.

Dropbox, Google Drive, Box, OneDrive gibi sıklıkla kullanılan bulut depolama servisleriyle de entegre çalışan WinZip’in her telefonda olması gereken bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

Yorum Yapabilirsiniz