Warface

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 12th, 2017
Dil: İngilizceTürkçeAlmancaFransızcaispanyolcaitalyanca
Üretici: Crytek
İS: Win8/Win7/Vista/WinXP
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
41 kez bedava indirildi

Warface, sürekli yeni güncellemelerle beraber dünya çapında oyuncu sayısını ikiye katladı bile! Crysis’in yapımcısı Crytek tarafından geliştirilen ve grafik motorları arasında büyük işlere imza atmış CryEngine sayesinde kaliteden de ödün vermeyen oyun, Türkiye sunucusunun da açılmasıyla birlikte piyasadaki online FPS oyunlarına canlılık getirdi.

Diğer ücretsiz online oyunların aksine içerisinde barındırdığı farklı oyun modları, topluluğunu sürekli canlı tutan fırsat ve etkinlikleriyle birlikte lokal turnuvalara da kapısını açan Warface’e henüz kayıt olmadıysanız inanın çok şey kaçırıyorsunuz.

Crysis serisinden sonra aksiyonun grafik ayarlarıyla nasıl desteklenebileceğini bize kanıtlayan firma, free-to-play pazarında da farklılık yaratmak amacıyla Warface için büyük emek harcıyor. Özellikle Counter-Strike: Global Offensive gibi büyük rakipleri olmasına rağmen Warface, ülke çapında düzenlediği etkinlikler ve oyuncu dostu hizmetleriyle tüm FPS severleri çatısı altında birleştirmeyi başardı.

Hemen yukarıdaki butondan Warface’e ücretsiz kaydınızı gerçekleştirebilir ve oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Oyunun grafikleri yüksek bir seviyede olduğundan aşağıdan sistem gereksinimlerini de denetlemenizi öneriyoruz.

Warface Sistem Gereksinimleri


Yorum Yapabilirsiniz