Unreal Engine 4.15

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 36.7 MB
Üretici: Epic Games
İS: Win8/Win10/Win8.1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
21 kez bedava indirildi

Unreal Engine 4 bir oyun motorudur. 

Epic Games tarafından geliştirilen Unrael Engine, bugüne kadar onlarca başarılı oyunun karşımıza çıkmasına ön ayak oldu. İçerisinde bir oyun için neredeyse her şeyi barındıran bu motor, bu sayede hem popülerliğini arttırdı hem de kullanım alanını geliştirdi. Street Fighter 5’ten tutun Gears of War 4’e kadar büyük bütçeli yapımlarda da kullanılan Unreal Engine, 1999’dan bu yana onlarca oyunun yapılmasına ön ayak oldu.

Önce ücretli olarak çıkarılan Unreal Engine 4, ardından 2014 yılında öğrencilere ve üniversitelere ücretsiz yapılmıştı. Bunun ardından oyun motoruna olan desteğin arttığını gören geliştirici ekip, 2015 yılında beklenmedik bir karar alarak, oyun motorunu tamamen ücretsiz hale getirmişti. 

Şu an için temel özellikleri ücretsiz olarak kullanılabilen ve bu özellikler aracılığıyla kendinize onlarca oyun yapabileceğiniz Unreal Engine 4, sizin için bambaşka kapıları aralayabilir. Oyun motorunu indirmekle birlikte indirdiğiniz yerdeki forumları ve yazıları da takip ederek, oyun yapımcılığı hakkında temel bilgileri edinebilirsiniz. 
Yorum Yapabilirsiniz