Trend Micro Lock Screen Ransomware Tool

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 12th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 10.85 MB
Üretici: Trend Micro
İS: Win8/Win7/Win10/Win8.1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
10 kez bedava indirildi

Trend Micro Lock Screen Ransomware Tool aracını kullanarak, sisteminize erişmenizi engelleyen fidye yazılımlarını temizleyebilirsiniz.

Trend Micro tarafından geliştirilen Lock Screen Ransomware Tool aracını kullanarak, sisteminize erişmenizi engelleyen fidye yazılımlarını temizleyebilirsiniz.

Fidye yazılımları (ransomware) sisteminize veya dosyalarınıza erişmenizi engelleyerek sizi ücret ödeye zorlayan kötü amaçlı yazılımlardır. İnternette gezdiğiniz siteler, indirdiğiniz programlar ve daha birçok şekilde sisteminize sızan bu kötü amaçlı yazılımlar kişisel verilerinizin gizliliğini de tehlikeye atıyor. İki tür fidye yazılımına karşı koruma sağlayan Trend Micro Lock Screen Ransomware Tool ile işler daha da kötüye gitmeden tehlikeyi sonlandırabilirsiniz.

İlk senaryoda fidye yazılımları sadece normal modu engelliyor fakat ağ destekli güvenli mod erişilebilir olduğu için uygulamayı çalıştırarak tehlikeyi sonlandırabiliyorsunuz. İkinci senaryoda ise hem normal modu hem de güvenli modu engelleyen yazılımlarla karşılaştığınızda, temiz bir bilgisayarda USB’ye kopyalamak için Trend Micro Lock Screen Ransomware aracını indirmeniz gerekiyor. Her iki durumda da oldukça etkili sonuçlar alabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz