Tiki Taka Soccer

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 20 MB
Üretici: Game Troopers
İS: Windows Phone
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
18 kez bedava indirildi

Rüya takımınızı kurun ve tüm kupaları müzenize taşıyın.

Tiki Taka Soccer, atari oyunlarının konuşulduğu dönemden gelen oyuncuların beğenisini kazanacağını düşündüğüm, yeni nesil oyunculara “Bu ne saçma oynanış, böyle futbol oyunu mu olur” dedirten bir yapım ve Windows Phone platformunda da ücretsiz indirilmeye sunulmuş.

Görsel açıdan eski dönem oyunların düzeyinde olduğundan hem giriş seviyesi cihazlarda da rahatlıkla çalışacak hem de çok az yer kaplayan bu futbol oyununda hazır takımlar yer almıyor. Takımlar arasından gözünüze kestirdiğiniz oyuncuyu takımınıza dahil ederek kendi rüya takımınızı kuruyorsunuz ve tek bir amaçla yeşil sahalara çıkıyorsunuz: Tüm kupaları müzenize taşımak.

Kendi takımınızın yanı sıra menajer ve personelleri de kontrol etmeniz gereken oyunda tek bir kamera açısı mevcut. Tahmin edeceğiniz üzere sadece üstten, kuş bakışı kamera açısından oynayabiliyorsunuz. Oyuncuları kontrol etme ve hareketler için butonlar yerine kaydırma hareketini kullanıyorsunuz. Topa kayma, şut çekme (falsolu şut çekme şansınız da var) orta açma, pas verme kısacası bir futbol oyununda yapılan tüm hareketler için diğer futbol oyunlarındaki gibi silik butonları kullanmıyorsunuz.

Yorum Yapabilirsiniz