Textify 1.0

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 245.14 KB
Üretici: RaMMicHaeL
İS: Win8/Win7/WinXP/Win10/Win8.1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
22 kez bedava indirildi

Textify, bir tür kolay yazı kopyalama aracıdır.

İsminden de anlaşılabileceği gibi Textify yani yazılaştırma, küçük bir sorununuzu, oldukça kolay şekilde çözen bir uygulama. Daha önce onlarca kez karşılaştığınız üzere; bir uygulamayı açarken aldığınız hatayı ya da bir uygulamanın ismini ayarlardan sekmesinden kopyalamak imkansızdı. Bunun için uzunca bir hataysa, bir kısmını akılda tutup bir yere not edip sonra diğer kısmını ezberleyip not almak gibi uzunca bir süreçten geçiyordunuz.

Fakat Textify, tam da bu noktaya parmak basıyor. Windows kullanırken, karşınıza çıkan ve kopyalanmayan yazılar, artık kopyalanabilir oluyorlar. Örneğin; bir oyunu açarken karşınız 0x00… gibi bir hata çıktı. Bu uzunca hatayı kopyalayamadığınız için tek te kbunu tarayıcınıza geçirmeniz gerekiyor. Textify kullanıyorsanız, sadece bir tuşla bu yazıyı kopyalayabilmeniz mümkün.

Kopyalama yapabilmek için önce uygulamayı indirip kurmanız, ardından uygulamayı açıp buna bir kısayol tuşu atamanız isteniyor. Bu tuşu atadıktan sonra kopyalamak istediğiniz metin nerede olursa olsun bu tuişa basaraj, kopyalama işine başlayabilirsiniz.Yorum Yapabilirsiniz