Speed Racing on Asphalt Tracks

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 16th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 49 MB
Üretici: ThunderBull Entertainment
İS: Windows Phone
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
14 kez bedava indirildi

Speed Racing on Asphalt Tracks’da gece yapılan yasadışı yarışlara katılıyoruz

Speed Racing on Asphalt Tracks eğer Need for Speed benzeri yarış oyunlarını oynamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

Windows Phone 8 veya üst versiyonlarını kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Speed Racing on Asphalt Tracks’de Tokyo şehrinde geçen yarışlar bizi bekliyor. Oyuncular geceyarısı düzenlenen yasadışı yarışlara katılıyorlar ve rakiplerini geçerek en hızlı araç olmaya çalışıyorlar. Oyundaki yarışları kazanabilmek için gazı köklememiz ve keskin virajları kaza yapmadna almamız gerekiyor. Ayrıca oyunda nitro kullanabiliyor ve kısa süreliğine süper hızlara çıkarak rakiplerimiz karşısında avantaj kazanabiliyoruz.

Speed Racing on Asphalt Tracks’de 10 farklı araçtan birini kullanabilmekteyiz. Bu araçlardan bazıları spor araçlar, geri kalan kısmı ise futuristik tasarıma sahip olan özel prototip araçlar. Yarışları kazanarak biriktirdiğimiz parayla daha güçlü araçları satın alabiliyoruz. Ayrıca araçlarımızı geliştirip motorlarını güçlendirebilmemiz de mümük.n

Speed Racing on Asphalt Tracks ortalama bir grafik kalitesine sahip. Oyundaki araçlar kaliteli görünse de binalar ve çevresel öğeler araçların yanında biraz basit kalıyor.

Yorum Yapabilirsiniz