ShareByLink 1.0

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 13.97 MB
Üretici: Simon Lightstone
İS: Mac OS X 10.7/Mac OS X 10.8/Mac OS X 10.9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
43 kez bedava indirildi

Dosyalarınızı en hızlı yoldan paylaşın ve linklerini gönderin

ShareByLink uygulaması, Mac işletim sistemli bilgisayar kullanıcılarının dosya paylaşım ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazırlanmış bir dosya paylaşma uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve çok hızlı bir şekilde çalışabilen programın en dikkat çekici yanı ise minimalist tasarımına rağmen yapması gereken işi kolayca yapması. Zira ShareByLink’in sadece tek bir seçeneği bulunuyor ancak bu seçenek dosya paylaşımlarını kolayca gerçekleştirmenize olanak tanıyor.

Dostlarınıza göndermek istediğiniz bir dosyaya sağ tıkladıktan sonra Share By Link seçeneğine tıklamanızla birlikte paylaşım linkiniz otomatik olarak panoya alınıyor. Böylece mesajlaşma uygulamalarınıza hemen geçiş yaparak linki gerekli kişilere gönderebiliyorsunuz. Bu sayede pek çok diğer uygulamada olduğu gibi link alabilmek için dosyanın sanal sunuculara yüklenmesi gerekliliği de ortadan kalkmış oluyor.

Tabii ki linki gönderdiğiniz kişilerin onu yükleyebilmeleri için yine de dosyanın upload edilmesini beklemeleri gerektiğini de unutmamak lazım. Bu noktada programın temel olarak dosya yükleyen kişilere kolaylık sağlamak üzerine hazırlandığını belirtelim. Tahmin edebileceğiniz gibi ShareByLink’i aktif olarak kullanabilmek için internet bağlantınızda herhangi bir sorun olmaması gerekiyor.

Kendi dosya depolama sunucunuzu kullanmanıza da izin veren program, her ne kadar kendine ait sunuculara sahip olsa da özellikle hassas belgeleri internetten paylaşmak isteyenler sahip oldukları sunucuları da bir miktar ayarlamadan sonra kullanmaya başlayabiliyorlar.

Eğer dosya paylaşmanın en hızlı yolunu arıyor ve dilerseniz kendi depolama sunucularınızı da kullanmak isterseniz kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

Yorum Yapabilirsiniz