Shadow Fight 2

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizceTürkçe
Boyut: 256 MB
Üretici: Nekki GmbH
İS: Win10/Win8.1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
53 kez bedava indirildi

Tüm Platformlarda En Çok Oynanan Dövüş Oyunu

Shadow Fight 2, Windows 8 üzeri tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz bir dövüş oyunu. Facebook’ta 40 milyon oyuncuya ulaştıktan sonra mobilde karşımıza çıkan yapım son olarak Windows platformunda beğeniminize sunuldu. Ücretsiz oynanabilmesi ve reklam içermemesi de sevindirici.

Klasik dövüş ve rol yapma (rpg) türünü harmanlayan bir yapım olan Shadow Fight 2 Windows platformunda harika bir animasyon ile başlıyor ve senseyin direktifleri doğrultusunda farklı dövüş tekniklerini öğrenmeye çalışıyoruz. Oyun Türkçe olduğundan senseyin dediklerini zorlanmadan hızlı bir şekilde yapacağınızı düşünüyorum. Silahsız olarak başladığımız oyunda kendimizi geliştirerek silah kullanmaya başlıyor ve ustalıkla kullandığımız silahları öğrendiğimiz dövüş teknikleri ile birleştirerek karşımıza çıkan acımasız dövüşçüleri bir bir öldürmeye çalışıyoruz. Ancak bunu amaçlı olarak yapıyoruz. Amacımız ise kötü güçlerin dünyamıza geçiş yapmak için kullanacağı Gölgeler Kapısını kapatmak.

Türkçe dil seçeneğinin yanında dokunmatik ve klasik Windows cihazlar için farklı kontrol seçenekleri sunması ile beğenimi kazanan Shadow Fight 2 oyununda dövüş kazandıkça yeni bir silahın ve dövüşçünün kilidini açmış oluyoruz. Dövüş esnasında kullanabildiğimiz silahlar arasında destansı kılıçlar, nunçaku, çift sai, yelpaze, da bulunmakta. Tabii ki zırh kuşanma şansına da sahibiz.

Mekana göre değişen, dövüş havasına sokan müziklere sahip olan Shadow Fight 2, geçtiğimiz senenin en iyi 10 oyunu arasındaydı. Bence bu başarıyı sonuna kadar hak ediyor. Öte yandan Windows Mağazası’nda Shadow Fight’tan daha iyi bir dövüş oyunu yer almıyor. Hem ücretsiz ve Türkçe!

Shadow Fight 2 Sinematik Tanıtım Videosu Shadow Fight 2 Sinematik Tanıtım Videosu izle Videoyu İzleyinYorum Yapabilirsiniz