SEO Spider Tool

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 16th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 17.6 MB
Üretici: Screaming Frog
İS: Mac OS X
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
6 kez bedava indirildi

Sitenizin eksiklerini gidermeye yarayan bir uygulama!

SEO Spider Tool, sitenizin arama motorlarında daha otoriter olmasına yardımcı olan bir SEO aracı olarak karşımıza çıkıyor. Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bu program sayesinde, sitenizin eksikliklerini rahatlıkla görebileceksiniz. Rakiplerinizden geri kalmamanız için mutlaka kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.

Web sitenizin mevcut potansiyeli hakkında bilgi edinebileceğiniz ve geliştirmek için ne yapmanız gerektiğiyle ilgili kapsamlı bilgi sahibi olabileceğiniz SEO Spider Tool’u ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Günümüzde web sitelerinin bir yerlere gelmesindeki en önemli faktör SEO sayesinde iyi bir optimizasyona sahip siteler arama motorlarında otorite haline geliyor ve aramalarda hızla üst sıralara çıkarak günlük hitlerini bir hayli artırabiliyorlar. SEO Spider Tool programı da bu işi daha profesyonel yapmak isteyenlerin imdadına yetişen bir yazılım olarak karşımıza çıkıyor. 

Özellikleri:

Kırık linkleri bulma Sayfa başlıklarını ve metaları analiz etme Sitenizin kodlama hatalarına bakma XML site haritası oluşturma Yönlendirmeleri kontrol etme Robots.txt dosyasını inceleme ve daha pek çok işlem

Ücretsiz sürümünde kısıtlı özellikler var ama başlangıç için işinizi görecektir. Dilerseniz tam sürümünü satın alarak bütün özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Yorum Yapabilirsiniz