REDCON

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 22 MB
Üretici: David Peroutka
İS: Windows Phone
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
16 kez bedava indirildi

Hain general ve onun isyancılarının saldırısına karşı kalenizi savunun.

REDCON, savaş oyunu severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Windows Phone platformuna da resmi olarak çıkan oyunda savaş ve bombardımandan başka bir şey bilmeyen insanlar için savaşıp kaos ortamını sonlandırmaya çalışıyoruz.

Savaş atmosferinin içerisine sokan özel efektler, patlama sesleriyle süslenmiş yüksek kalitede görsellere sahip mobil savaş oyununda 1. Dünya Savaşı’nı bitirmemekte ısrarcı hain general ve onun isyancılarını bitirmeye çalışıyoruz. Toplar, roketler, uzun menzilli ve etkili birçok silahla generalin üssüne saldırılar gerçekleştiriyoruz. Tabii ki general de sahip olduğu silahlarını bizim üzerimizde deniyor. Silah demişken; hasar gören silahlarımızı tamir edebiliyor, tüm silahları aynı anda kullanıp yıkıcı saldırılar gerçekleştirebiliyor, silahlarımızı yükseltebiliyoruz.

Diyaloglarla başlayıp diyaloglarla süren oyunda savaş alanı ortadan iki bölünmüş. Solda kendi üssümüz, sağ yanda da düşman üssünü görüyoruz. Düşman üssünü alevler içerisinde bıraktığımızda sonraki bölüme geçiyoruz.

Yorum Yapabilirsiniz