NetAudit 1.1

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 10th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 563 KB
Üretici: AGR Systems
İS: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
18 kez bedava indirildi

Ağ yöneticilerinin girmekle uğraştığı birçok kodu tek bir ekrana toplayan yazılım

NetAudit, sistem yöneticilerine ağları hakkında hızlı bir bakış açısı kazandırmak için tasarlanmış basit ve ücretsiz bir Windows programıdır. 

Ağ yöneticileri trafiği veya çeşitli işlemleri denetlemek, veri paketlerinin yolunu ve geçişi geciktirmek veya bir web sitesi hakkında bilgi edinmek istediklerinde çeşitli komut satırı araçlarından yararlanabilir ancak bu araçlardan özellikle sezgisel değildir. NetAudit, ana makinelere ping yapmanızı, bir traceroute komutu başlatmanızı, çalışan süreçleri analiz etmenizi ve whois çeklerini çalıştırmanızı sağlayan, birleştirilmiş bir arabirime çok sayıda yardımcı fonksiyonu ekleyen kullanışlı bir uygulamadır. NetAudit kurulumu çok kolaydır; ancak .NET Framework’ün bilgisayarınızda yüklü olması gerektiğini de unutmayın.

Uygulama başlatıldığında, uygulama genel ağ kullanımını izler ve tüm etkin işlemleri görüntüler. Belirli girdileri arayabilir ve bir öğeyi çift tıklattığınızda, programın seçili işlemle ilgili istatistikleri görüntülemesine neden olur. Ayrıca herhangi bir IP adresi sağlayabilir ve sunucuyu ping edebilir, veri paketlerinin rotasını analiz edebilir ve alanlar hakkında bilgi görüntüleyebilir ve tüm etkin bağlantıları inceleyebilirsiniz.

Bir ağ yöneticisiyseniz, sizin için birçok içi kolaylaştıran ve tek bir ekrana toplamayı başaran NetAudit isimli bu programı denemeden geçmeyin. Yorum Yapabilirsiniz