MiniTool Mobile Recovery for iOS

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 12th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 32.41 MB
Üretici: MiniTool
İS: Mac OS X/Mac
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
15 kez bedava indirildi

MiniTool Mobile Recovery for iOS ile iPhone, iPad ve iPod’unuzdan silinen dosyaları geri getirebilirsiniz

MiniTool Mobile Recovery for iOS eğer bir iPhone, iPad veya iPod sahibiyseniz size bu mobil cihazlarınızdan silinen dosyaları geri getirme imkanı verecek bir dosya kurtarma programı.

Mac bilgisayarlar için geliştirilmiş bir silinen dosyaları geri getirme programı olan MiniTool Mobile Recovery for iOS ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir program olarak öne çıkıyor. Program temel olarak iPhone, iPad veya iPod cihazınızı tarayarak farklı nedenlerden ötürü silinmiş dosyaları tespit edebiliyor ve size önizlemelerini sunarak dilediğiniz dosyaları kurtarmanıza imkan tanıyor.

MiniTool Mobile Recovery for iOS, fotoğraf ve video gibi sık kullanılan dosyaların yanısıra silinen mesajları, arama geçmişinizi, notları ve rehberinizi de kurtarabilmekte. Program 3 farklı kurtarma yöntemi sunuyor. İlk yöntemde iPhone, iPad veya iPod cihazınızı bilgisayarınıza bağlıyorsunuz ve cihazınızdaki kayıp dosyalar taranıyor ve listeleniyor. İkinci yöntem ise bilgisayarınızda tutulan iTunes yedekleri üzerinden dosya kurtarmanıza izin veriyor. 3. yöntem bir önceki yönteme benzer bir şekilde çalışmakta; fakat bu sefer iCloud hesabınızda yer alan yedek dosyalarınız kullanılıyor. Fakat bu özellikten faydalanabilmek için programa iCloud hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.

MiniTool Mobile Recovery for iOS genel olarak sade ve anlaşılır bir arayüze sahip.Yorum Yapabilirsiniz