Medal of Honor Pacific Assault

Lisans / Fiyat: Ücretli
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizce
Üretici: Electronic Arts
İS: WinXP/WinME/Win2000/Win98
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
101 kez bedava indirildi

Medal of Honor Pacific Assault’da Pasifik adalarına yolculuk ederek 2. Dünya Savaşı’nın kaderini belirlemeye çalışıyoruz

Medal of Honor Pacific Assault eğer 2. Dünya Savaşı temalı FPS oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir oyun.

Medal of Honor serisi bilgisayarlarımız için yayınlanan en dikkat çeken savaş oyunları arasında yer alıyordu. Serinin ilk oyunu çıktığı dönemde büyük ses getirmiş, bizim dramatik sahneler yaşayarak 2. Dünya Savaşı’nın heyecanına tanık olmamıza sebep olmuştu. D-Day olarak bilinen tarihi Normandiya Çıkarması’nı bu seride yaşamıştık ve unutulmaz anılara sahip olmuştuk. Medal of Honor Pacific Assault ise bu savaşa farklı bir noktadan dahil olmamızı sağlıyor. Önceki oyunlarda Avrupa’daki savaşlara katılırken Medal of Honor Pacific Assault’da okyanus adalarına yolculuk ediyoruz ve Japonlar ile Müttefik kuvvetleri arasında yaşanan çatışmalara dahil oluyoruz. Döneme özgü silahlar, araçlar ve mekanlar Medal of Honor Pacific Assault’da bizi beklemekte.

Medal of Honor Pacific Assault’taki görevlerde kimi zaman tek başımıza hedefimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Kimi zaman da diğer askerlerle birlikte takım halinde çatışarak görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Ekip üyelerimiz oyunda ilerledikçe kendilerini geliştirebiliyorlar ve daha iyi bir şekilde savaşabiliyorlar.

Medal of Honor Pacific Assault’ta 2. Dünya Savaşı’nın bir başka tarihi dönüm noktası olan Pearl Harbor’a tanıklık etmekteyiz.

Medal of Honor Pacific Assault Sistem Gerekensinimleri

Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

– Windows 98 işletim sistemi

– 1.5 GHZ Pentium 4 işlemci

– 512 MB RAM

– 3 GB boş depolama alanı

– 64 MB video bellek

– DirectX uyumlu ses kartı

– DirectX 8.1

Yorum Yapabilirsiniz