MacX Free iMovie Video Converter 4.1.9

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 23.15 MB
Üretici: Digiarty
İS: Mac OS X
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
16 kez bedava indirildi

İstediğiniz videoları iMovie destekli formatlara dönüştürün.

MacX Free iMovie Video Converter, iMovie üzerinde desteklenen MP4 ve MOV formatlarına video dönüştürme yapabilmenizi sağlayan hem ücretsiz, hem gelişmiş hem de çok özelliğe sahip olan detaylı bir Mac video format dönüştürme programı.

Tüm HD ve SD videolarınızın iMovie uyumlu MP4 ve MOV formatlarına kısa sürede dönüştürebilmenizi sağlayan program sayesinmde MKV, M2TS, WMV, AVI, FLV, MPEG, RM ve benzer popüler formatların tümünü dönüştürme işlemi yapabiliyor.

MAc sahiplerinin video format dönüştürme amacıyla kullanabileceği en iyi ücretsiz format dönüştürme programlarından bir tanesi olan MacX Free iMovie Video Converter’ın aynı zamanda ücretli versiyonu da bulunuyor. Eğer pro versiyonu satın alırsanız, daha fazla özellik ile birlikte programı kullanabiliyorsunuz. Fakat ilk olarak programın ücretsiz versiyonunu denemenizi ve memnun kalırsanız pro sürüme geçmenizi tavsiye ederim.

iMovie kullanıcılarını hedef alarak geliştirilen programın ücretsiz versiyonunu hemen indirerek denemenizi tavsiye ederim. Programın arayüzü son derece sade ve kolay kullanılır olduğu için herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Yorum Yapabilirsiniz