LastPass Authenticator

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 1 MB
Üretici: LastPass
İS: Windows Phone
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
16 kez bedava indirildi

LastPass ve diğer hesaplarınız için kimliğinizi hızlıca doğrulayın.

LastPass Authenticator, çevrimiçi hesaplarınızı güvende tutmak için iki adımlı doğrulama sistemini etkinleştirdiyseniz hesaplarınıza giriş yapmanız için gerekli bir uygulama.

LastPass ve diğer hesaplarınızı kolay bir şekilde ekleyerek kullanıcı adı ve şifrenizi girdikten sonra karşınıza çıkan ekranda Windows Phone telefonunuza sms’in gelmesini beklemek yerine push bildirime onay vererek veya 6 haneli özel üretilmiş tek kullanımlık şifreyi girerek hesabınıza erişmeniz bu uygulamayla mümkün hale geliyor.

LastPass Authenticator’ı sadece LastPass hesabınıza giriş yapmak için değil tüm sosyal ağ, mail uygulamalarına giriş yapmak için de kullanabiliyorsunuz. Uygulama Google ve Microsoft Authenticator’ın desteklediği tüm uygulama ve servisleri destekliyor.

LastPass Authenticator Özellikleri:

30 saniyede bir üretilen 6 haneli kod Anlık bildirimden tek dokunuşla onaylama Karekod ile otomatik kurulum LastPass hesapları için destek Google Authenticator ve Microsoft Authenticator’ın desteklediği tüm uygulama ve servisler için destekYorum Yapabilirsiniz