KMPlayer 0.1.6

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizceTürkçe
Boyut: 55 MB
Üretici: KMPlayer.com
İS: Mac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.8/Mac OS X 10.9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
27 kez bedava indirildi

KMPlayer ile oynatamayacağınız video ve ses dosyası yok!

KMPlayer, Mac kullanıcısı olarak yerel ve harici diskinizdeki tüm ses ve video dosyalarını format farketmeksizin açma yeteneğine sahip ücretsiz indirip ömür boyu ücretsiz kullanabileceğiniz bir medya oynatıcı. Mac OS X sistemli bilgisayarınızda fazlasıyla film ve dizi izleyen, müzik dinleyen biriyseniz kesinlikle tavsiye ederim.

Ekstra codec kurulumu yapmadan dilediğiniz film, dizi, video ve müzik dosyalarını sorunsuzca açıp görüntüleyebileceğiniz gelişmiş medya oynatıcıda ihtiyacınız olan tüm özelikler mevcut ve klavye kısayollarıyla çok daha hızlı şekilde multimedya dosyalarını aktarma şansına sahipsiniz.

Renk ayarı yapma, video döndürme (iPhone’unuzda ters çektiğiniz videoları kolaylıkla döndürebiliyorsunuz), oynatma hızını ayarlama (hemen akıp giden sahnelere detaylıca bakmanız mümkün), seçili dosyalardan oynatma listesi hazırlama (ister mp3 listesi hazırlayın isterseniz de parça videolarınızı aktarın), altyazı senkronize etme gibi temel özellikleri destekleyen KMPlayer’ın arayüzü de Mac OS X sisteminin sadeliğine uygun tasarlanmış.

Klavye kısayolları:

Yukarı : Ses yükseltme Aşağı : Ses kısma Enter : Tam ekran moduna geçme Boşluk : Oynatma, durdurma Sağ : 5 saniye ileri sarma Sol : 5 saniye geri sarma Command + Sağ : 30 saniye ileri atlama Command + Sol : 30 saniye geri dönme [ : Altyazıyı 0.5 saniye geri alma ] : Altyazıyı 0.5 saniye ileri alma Shift + [() : Altyazıyı 5 saniye ileri ayarlama Command + O : Dosya açma

Yorum Yapabilirsiniz