Franz 2.0

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 11th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 41 MB
Üretici: Franz
İS: Mac OS X/Mac OS X 10.9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
16 kez bedava indirildi

Tüm mesajlaşma uygulamalarınızı tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

Franz, Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir yardımcı uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Franz uygulaması ile tüm mesajlaşma programlarınızı tek bir noktadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Franz uygulaması sayesinde günlük hayatınızda kullandığınız mesajlaşma uygulamalarını tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Uygulamaların web sürümlerini kullanabildiğiniz Franz uygulaması ise tüm mesajlaşma platformlarını tek bir noktadan kolayca yönetebilirsiniz. 14 Farklı mesajlaşma uygulamasını destekleyen Franz uygulaması ile boşa giden zamanınızı kısaltabilir ve işlerinizi daha kısa sürede yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan ve oldukça stabil çalışan bir program olan Franz uygulamasını bilgisayarınıza indirdikten sonra kullanıdığınız mesajlaşma uygulamalarını seçmeniz ve bir kere giriş yapmanız yeterli oluyor. Programın sahip olduğu bildirim servisi sayesinde de hiç bir mesajınızı kaçırmayacaksınız.

Franz uygulamasını hemen yukarıda yer alan “Hemen İndir” butonuna basarak ücretsiz olarak indirebilir ve mesajlaşma uygulamalarınızı yönetmeye başlayabilirsiniz.Yorum Yapabilirsiniz