EasySignCut Pro 1.0

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 14th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 15 MB
Üretici: EasySignCut Pro
İS: Mac OS X 10.7/Mac OS X 10.6/Mac OS X 10.8/Mac OS X 10.9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
13 kez bedava indirildi

Güçlü özelliklere sahip bir vinil kesim ve tasarlama programı

EasySignCut Pro, Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir vinil tasarım programı olarak karşımıza çıkıyor. Güçlü özelliklere sahip olan EasySignCut Pro ile aradığını her şeyi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Gelişmiş özellikleri ve kolay kullanımı ile dikkat çeken EasySignCut Pro, sektörün önde gelen programlarından birisidir. Kesme makineleri için uyumlu bir arkadaş olarak nitelendirilebilecek olan EasySignCut Pro ile dilediğiniz türde tabelalar çıkartabiliyorsunuz. Benzersiz ve güçlü bir program olan EasySignCut Pro ile vinil kesim yapabiliyorsunuz. İşaretler, logolar, çıkartmalar ve gravür malzemeleri gibi farklı uygulama alanlarında kullanılabilecek program ile başarılı işler çıkarabiliyorsunuz. Kolay, ücretsiz ve hızlı bir kullanıma sahip olan program ile müşterilerinizi de mutlu edebiliyorsunuz. Hayalinizdeki tasarımları oluşturmak için EasySignCut Pro’yu tercih edebilirsiniz.

Güçlü özelliklere sahip olan program, sahip olduğu özel efektlerle görsel şölen de yaşatıyor. Metin düzenleme aracı, katman yöneticisi, kontur kesme ve bulmaca oluşturma gibi özelliklere de sahip olan program ile işleriniz bir hayli kolaylaşıyor. SVG, EPS, PDF, DXF, PLT, AI, WPC, SCUT, FCM ve benzeri formatları destekleyen program ile çalışmalarınızı içeri aktarabiliyorsunuz. Vektörel çalışmalar yapmanıza da imkan sağlayan EasySignCut Pro mutlaka denemeniz gereken bir programdır.

EasySignCut Pro programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Yorum Yapabilirsiniz