Duplicati 2.0.1.61

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 11th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 14.65 MB
Üretici: Duplicati
İS: Win8/Win7/Win10/Win8.1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
15 kez bedava indirildi

Duplicati uygulamasını kullanarak dosyalarınızı şifreli bir şekilde online olarak yedekleyerek koruma altına alabilirsiniz.

Duplicati uygulamasını kullanarak dosyalarınızı şifreli bir şekilde online olarak yedekleyerek koruma altına alabilirsiniz.

Bilgisayarımızda yaşayabileceğimiz çeşitli aksilikler sonunda canımızı sıkacak sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Fidye yazılımları, sistem çökmeler, donanım arızaları vb. durumlarla karşı karşıya geldiğinizzde, kişisel dosyalarınızı kaybetmek istemiyorsanız düzenli olarak yedek almak gerekiyor. Dosya yedekleme işlemini sizin yerinize yapan ve bunu oldukça güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olan Duplicati uygulaması büyük kolaylık sağlıyor.

Microsoft OneDrive, Amazon Cloud Drive, Google Drive, box.com, Mega ve hubİC gibi popüler bulut depolama hizmetleriyle uyumlu bir şekilde çalışan Duplicati, dosyalarınızı ve klasörlerinizi AES-256 şifreleme protokolüyle güçlü ve kırılamayacak kadar güvenli bir hale getirerek yedeklemenizi sağlıyor. Tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir uygulama olan Duplicati uygulamasını yükledikten sonra uygulamanız gereken adımları kolay bir şekilde kavrayarak dosyalarınızı hızlı bir şekilde yedekleyebilirsiniz.


Yorum Yapabilirsiniz