Dr. Web Antivirus 10.0

Lisans / Fiyat: Deneme Sürümü
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: İngilizce
Boyut: 320.89 MB
Üretici: Dr. Web
İS: Mac OS X 10.7/Mac OS X 10.8/Mac OS X 10.9
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
18 kez bedava indirildi

Dr. Web Antivirus ile Mac bilgisayarınızı virüslere ve zararlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz

Dr. Web Antivirus, Mac bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı korumak amacıyla tasarlanmış bir antivirüs programı.

Virüs tarama teknolojisinde söz sahibi firmalardan olan Dr. Web‘in gücünü arkasına alan bu yazılım Mac bilgisayarınızı hem online hem de yerel tehditlere karşı korumak için farklı araçları bir araya getiriyor. Dr. Web Antivirus, bilgisayarınıza bağladığınız USB depolama birimlerini, ağ sürücülerinizi, sabit disklerinizi taramanın yanısıra bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak başlatılan işlemleri de analiz ediyor. Dr. Web Antivirus kullanıcılara farklı virüs taraması seçenekleri de sunuyor. Programı kullanarak hızlı tarama yapabilir ve sık kullanılan dosyaları ve konumları analiz edebilir, tam arama yaparak bilgisayarınızın her noktasını arayabilirsiniz. Dilerseniz virüs taramasistemini kendi tercihlerinize göre de yapılandırabiliyorsunuz. 

Dr. Web Antivirus virüs taramalarını belli aralıklarla otomatik olarak yapmanıza veya belirleyeceğiniz tarihlerde yapılmak üzere zamanlamanıza izin veriyor. Dr. Web Antivirus’ün tespit ettiği zararlı yazılımlara ne yapılacağını seçebiliyorsunuz. Dilerseniz dosyaları iyileştirebiliyor, karantina altına alabiliyor veya virüs temizleme işlemini gerçekleştirerek dosyayı tamamen silebiliyorsunuz.

Dr. Web Antivirus internetten gelebilecek tehditlere karşı HTTP trafiğini analiz edebilmekte. Ayrıca internete erişimi de program aracılığıyla denetleyebiliyorsunuz.
Yorum Yapabilirsiniz