Combat Arms: Reloaded

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 15th, 2017
Dil: İngilizce
Üretici: Nexon
İS: Win8/Win7/Win10/Win8.1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
109 kez bedava indirildi

Combat Arms, Reloaded sürümüyle yenilenerek geri dönüyor

Combat Arms oyunculara heyecan dolu online karşılaşmalara katılma imkanı veren bir FPS oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Combat Arms aslında iilk olarak 2008 yılında yayınlanmıştı. Bir hayli eski bir oyun olan Combat Arms, 2017 yılında, yani çıkışının üzerinden 10 yıl geçtikten sonra yenilendi ve Combat Arms: Reloaded adıyla oyuncuların beğpenisine sunuldu.

Combat Arms: Reloaded, oyunun grafiklerinin kalitesini yükselten yenilenmiş bir oyun motoru ile birlikte geliyor. Bunun yanısıra oyunun arayüzü de tamamen yenileniyor ve daha kullanışlı hale getiriliyor. Bu görsel değişimlere ek olarak oyunun mekaniklerinde de ayarlamalar yapılıyor. Silahlar ve eşyalar dengelenerek oyunculara daha adil bir oyun tecrübesi sunuluyor. Oyuna kenidine özel bir sesli sohbet servisi ekleniyor, bu sayede oyuncular harici programlar kullanma derdinden kurtuluyor.

Combat Arms: Reloaded’da oyuncuların arkadaşlarıyla ve klan üyeleriyle birlikte daha kolay oyunu oynayabilmeleri için eşleştirme sistemi geliştiriliyor. Tanımadığınız oyuncularla eşleştirilirken de rekabetçi maçların daha eğlenceli geçmesi hedefleniyor.Yorum Yapabilirsiniz