Asphalt Xtreme

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 17th, 2017
Dil: İngilizceTürkçe
Boyut: 1 GB
Üretici: Gameloft
İS: Windows Phone
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
10 kez bedava indirildi

Serinin yeni oyununda canavar araçlarla kapışıyoruz.

Asphalt Xtreme, Gameloft’un seri haline gelen popüler yarış oyununun yenisi. Yine görsellik, oynanış, içerik yönünden dört dörtlük bir yarış oyunu karşımızda. Windows Phone telefon kullanıcıları için de ücretsiz indirilmeye açılan arazi yarışı oyununda hiç tanımadığımız dünya genelinden yarışçılarla mücadele ediyoruz.

Türkçe dil desteğiyle gelen arazi yarışı oyunu Asphalt Xtreme, zorlu hava koşullarından etkilenmeyen canavar araçlarla yarışmamıza izin veriyor. Muscle car, SUV, kamyon/kamyonet, buggy ve daha nice canavar makinelerle düzenlenen yarışlar bir de online olunca heyecan iki katına çıkıyor. Oyun içinde seçilebilir tüm araçların arazi yarışı denince akla ilk gelen markaların lisanslı motor gücüne sahip olmaları müziklerle birleşince ekran başına kitlenmek kaçınılmaz oluyor.

Kuralların uygulanmadığı, yönümüzü zor bulduğumuz pistlerde birbirinden güçlü araçlarla kafa kafaya çarpışma imkanı tanıyan Asphalt Xtreme oyununda 5 oyun modu yer alıyor. Kariyer yapma, meydan okuma, sınırlı süreli etkinlikler ve daha fazlasıyla dopdolu içerik sunuluyor.

Yorum Yapabilirsiniz