ApowerEdit 1.0

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 10th, 2017
Dil: Türkçe
Boyut: 35.4 MB
Üretici: Apowersoft.com
İS: Win8/Win7/Win10/Win8.1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
17 kez bedava indirildi

Videolarınızı kolayca editleyin ve birkaç tıkla altyazı ekleyin.

ApowerEdit, Windows PC (bilgisayar) kullanıcıları için video düzenleme programıdır.

Video düzenleme programları arasında kolay kullanımı ile dikkat çeken ApowerEdit, amatörden profesyonele kadar birçok farklı alanda kullanılabiliyor. Bu programla birlikte öğretme, sunum, paylaşım ya da sırf eğlence amaçlı videolar hazırlayabilirsiniz. Video klipleri kırpabilir, kesebilir, bölebilir, birleştirebilir, döndürebilir, miksleyebilir, video hızını arttırabilir ya da yavaşlatabilir ve çok daha fazlasını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Programın en güzel taraflarından bir tanesi de kolayca altyazı ekleyebiliyor oluşunuz. Artık ayrıca altyazı ekleme işinden sıkıldıysanız ya da bir filmi oynatacağınız bir başka cihaz ayrıca altyazı dosyalarını desteklemiyorsa, bu programla birlikte altyazıları kolayca videoya gömüp, diğer platformlarda da kolayca film, dizi ya da videolarınızı izlemeniz mümkün. 

Sınırlı ücretli seçeneklerinin yanı sıra tam sürümünde daha fazla düzenleme ve değiştirme seçeneği sunan ApowerEdit, kolay kullanılabilecek düzenleme programı arayanlar için bulunmaz fırsat. Yorum Yapabilirsiniz