7+ Taskbar Tweaker

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Eklenme: Temmuz 9th, 2017
Dil: Türkçeİngilizce
Boyut: 1.3 MB
Üretici: RaMMicHaeL
İS: Win8/Win7/Vista/Win10/Win8.1
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
24 kez bedava indirildi

7+ Taskbar Tweaker ile Windows görev çubuğunu tercihlerinize göre yapılandırabilir, çok daha kullanışlı hale getirebilirsiniz

7+ Taskbar Tweaker kullanıcılara Windows görev çubuğu üzerinde çok sayıda değişiklik yapabilme imkanı veren ve tamamen Türkçe arayüze sahip olan kullanışlı bir program.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir görev çubuğu kişiselleştirme programı olan 7+ Taskbar Tweaker, içinde yüzlerce farklı seçenek barındırıyor. 7+ Taskbar Tweaker ile farenizin sağ, orta ve sol tuşlarıyla görev çubuğunuza tıkladığınızda ne olacağını belirleyebiliyorsunuz. Görev çubuğu simgelerine sağ tıkladığınızda klasik Windows dosya gezgini menülerinin açılmasını sağlayabilir, görev çubuğu üzerine çift tıkladığınızda görev yöneticisinin açılmasını, masaüstünün gösterilmesini veya bilgisayar sesinin kapatılıp açılmasını sağlayabilirsiniz.

7+ Taskbar Tweaker görev çubuğu simgeleri tek veya çift tıklamayla açılacak şekilde ayarlamanızı sağlıyor. Farenizin tekerliğini sesi yükseltip kısmak veya açık pencereler arasında geçiş yapmak için kullanabiliyor, başlat düğmesini gizleyebiliyorsunuz.

Programın gelişmiş ayarlarını kullanarak görev çubuğu simgeleri büyütme ve görev çubuğu simgeleri küçültme gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

Çalışırken bilgisayarınızı yormayan 7+ Taskbar Tweaker bilgisayarınızın açılışıyla birlikte çalışacak şekilde ayarlanabiliyor. Programın özellikleri bu videoda özetlenmekte:

Yorum Yapabilirsiniz